Viipekeeletõlk koolitusele

Tondi Koolituskeskuse pideva koolitusteenuste arendamise tulemusel on võimalus alates septembrist 2009 Soome tööturvalisuskaardikoolitusi ja Põhjamaade katuse ja hüdroisolatsiooni tuletöökaardi koolitusi läbida ka kurtidel ja vaegkuuljatel viipekeeletõlgi abil.

Viipekeele tõlgi tasu suuruse ja tasu finantseerimisvõimaluste suhtes täiendava informatsiooni saamiseks palume ühendust võtta meie koostööpartneri Viipekeeletõlkide OÜ-ga:
www.viipekeeletolgid.ee

Tel: +372 5060444


Käitumisjuhis, kui soovid kaasata kursusele viipekeele tõlki:
 
1. Vali Tondi Koolituskeskuse koolituskalendrist sulle sobiv koolituskursus ja koolituspäev.
 
2. Võta ühendust Viipekeeletõlgid OÜ-ga  ja lepi kokku viipekeele tõlketeenuse osutamise aeg ja viis,tõlketeenuse tasu suurus ja selle maksmise viis.
 
NB! Uuri ka omavalitsuste poolt pakutavaid viipekeeletõlgiteenuste rahastamise võimalusi!e-post: info@viipekeeletolgid.ee

Isikud, kelle elukohana on rahvastikuregistrisse kantud Tallinn ja kes on keskmise, raske või sügava kuulmispuudega ning vajavad suhtlemisel viipekeeletõlki, finantseerib Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet viipekeele tõlketeenust  olmetõlke situatsioonides 14 tundi aastas (teenust osutavad atesteeritud tõlgid).

3. Peale viipekeele tõlgiga kokkuleppe saavutamist registreeri ennast koolituskursusele.
 
Meeldivat õppimist!
 
Tondi Koolituskeskus