Koolituse informatsioon
Koolitus : Soome tööohutuskaart 3,5h (WEBINAR)
Korraldaja/Lektori nimi : Tavo Pikkmets
Keel :
Aeg : Kolmapäev 26.06.2024 9:00-13:00 Vaata teisi aegu
Sihtrühm : Soomes töötavad töölised (ehitajad,koristajad, keevitajad, autojuhid jne)
Linn : VEEBIKOOLITUS
Toimumiskoht : (Vaata kaarti)
Hind : 98.36 EUR (+km)
Loe tutvustust

Soome tööohutuskaardikoolitus (MONIMUOTO KOULUTUS)3,5h iseseisev töö + 3,5h teooria (VEBINAR)

Koolituse kirjeldus: 
I OSA: Iseseisev õpe (3,5AH).
3,5h veebikoolitusel osalemise eelduseks on iseseisva õppe läbimine mille kohta osaleja saab automaatselt lingi koolitusele registreerimisel, iseseisva õppe võib esitada endale vabalt valitud päeval ja kellaajal ning ka osade kaupa ja kui esitad osade kaupa siis ära sulge vahelehte millel õpet esitad aga meeles pidada, et iseseisev õpe peab olema esitatud vähemalt 1h ennem koolituspäeva algust. Juhime tähelepanu, et tegemist ei ole eksamiga ning vastamine on informatiivne ning vastamine on osaleja oma sõnadega vastavalt küsimusele. Vastamisel ei ole vastustel ette nähtud sõnade ega lausete miinimummäära.

II OSA: Teooria ja test (VEBINAR) on-line koolitusena. (Toimumise aeg:kokku 3,5h).
Päev enne vebinari toimumist saadetakse koolitusel osaleja e-posti aadressile link koos juhendiga vebinarile sisselogimiseks.

Vebinaril osalemise tehnilised eeldused:

-kaamera, mikrofoni ja kõlariga varustatud arvuti või nutiseade (PC, Mac, Iphone, Ipad, Android)
-interneti püsiühendus

Soome tööohutuskaardi koolitusel (roheline kaart) käsitletakse töötervishoiu ja tööohutuse põhitõdesid ning ühisele töökohale omaseid ohte. Antud koolituse edukas läbimine on sageli Soome ettevõttesse tööle kandideerimisel eelduseks. Kursus viiakse läbi eesti keeles.

Koolituse edukalt läbinule väljastatakse plastikust tööohutuskaart (työturvallisuuskortti), mis kehtib 5 aastat. Kõik koolituse läbinud isikud registreeritakse Soome Tööohutuskeskuses (Työturvalisuuskeskus).

Koolituse teemad:  
1. Ühine tööpaik
Ühise tööpaiga ohutus, tellija/teenuse osutaja tehtav valik, lepingu koostamine, tellija, teenuse osutaja,renditöö,risikianalüüs, töökaitsega seotud vastutused, tööandja vastutus ja kohustused, ühise tööpaiga töökaitse organisatsioon, töötervishoid
2. Ühine ohutus

Põhimõte null ohutust, majanduslikud mõjud, risikijuhtimine, koormatustegurid.
3. Tutvustus
Tutvustuse läbiviimine ühises tööpaigas, tutvustusprogrammi sisu
4. Turvaline tööpäev

Töövahendite ja masinate,seadmete kasutamine, tõstetööd,töötamine objektil, kus on kukkumisoht, töötamine suletud ja kitsas ruumis, kemikaalidest lähtuva ohu arvestamine, muud eritööd, tööpäeva lõpetamine ühises tööpaigas
5. Tegutsemine õnnetusjuhtumi korral

Tegutsemine häireolukorras,hädaabikõne, gaasioht


Koolitusele ei saa enam registreerida!