Valttikaart- Valttikortti
Soome ehitusobjektidel peatöövõtjate poolt enimkasutatav kaart töömaal viibivate isikute töö- ja tööaja elektrooniliseks registreerimiseks. Valttikaart on töötaja pildi ja andmetega isikukaart, mille abil on kerge tõendada tema palgamaksja andmeid , töötaja ametipädevust ja töömaa esmase sissejuhatava juhendamise läbimist (perehdytysprosessi). 

Seisuga 31.01.2020 on väljastatud Valttikaarte ca 360 000 töötajale. 

Hinnakiri:
Valttikaart 26 EUR/tk
Postitamise tasu 7.20 EUR/tellimus*

* Juhul kui ettevõtte juhatuse liikmel (tellimuse esitajal) puuduvad Soome pangatunnused siis Valttikaardid antakse üle Tondi Koolituskeskuse kontorist (Pärnu mnt 142 Tallinn, E-R 9.00-17.00) . Sel juhul lisandub tellimusele tasu postitamise eest vastavalt hinnakirjale.

Hindadele lisandub 20% käibemaks.

Vallti-kaardi tellimise juhend
NB! Juhend ettevõtte esindajatele, kelle puuduvad Soome pangatunnused

1. Kontrolli, et sinu töötajal oleks maksunumber ja mis oleks kantud ehitajate maksunumbri registrisse Soome maksuametis. Maksunumbri kontroll Soome maksuametist.
2. Loo ettevõttele kasutajakonto vastuugroup.fi kodulehel.
3. Peale kontole sisenemist vali menüüst Ilmoita, Valttikortti & ePerehdytys- teenus ja lisa töötaja andmed, kellele soovid Valttikaarti tellida.
4. Salvesta andmed ja lisa töötaja foto.
5. Sisestatud töötaja andmed läbivad eelkontrolli, mille käigus kontrollitakse esitatud andmete vastavust maksuameti maksunumbriregistri andmetega. Kontroll viiakse läbi tööpäeviti ca 3 tunni jooksul. Peale andmete edukat kontrolli muutub töötaja staatus tellimise jätkamiseks aktiivseks -Ilmoitettu-tilaan. Juhul, kui andmetes on ebatäpsusi (ka pilt on vale failiformaadiga, maksunumbris on viga vms) siis sellest teavitatakse kaardi tellijat e-post teel.Tellimuse täitmist jätkatekse peale andmete parandamist.
6. Vajutades lingile valmistatakse kaart ja postitatakse Tondi Koolituskeskuse kontorisse ca 7 kuni 10 päeva jooksul. Kuni plastikust Valttikaardi saamiseni on võimalik kasutada PDF failina saadetud kaartide väljatrükke.
7. Kaardi saabumisest Tondi Koolituskeskusse teavitatakse sms-sõnumiga kaardi tellija esindaja mobiiltelefonile.

Valttikaardi tellimise juhend inglise keeles

Video Valttikaardi uuest kujundusest

Valttikaardi tellimise klienditugi ja esindus Eestis:
Kustutaja OÜ
Tondi Koolituskeskus
Pärnu mnt 142 Tallinn 11317
Telefon:  +372 58 142 142 
e-post:klienditugi[at]vastuugroup.fi